jistota kvalitní koupelny

Koupelny na klíč

Každý rok dokončíme 30 – 40 nových koupelen. Máme mnoho zkušeností jak s rekonstrukcí stávajících koupelen nebo panelákových jader, tak s realizací koupelen v novostavbách. Nenabízíme však žádná balíčková řešení – zakládáme si na individuálním přístupu ke každému svému zákazníkovi. Obvykle postupujeme v těchto krocích:

Rekonstrukce stávající koupelny

Víme, že nová koupelna je investice na desítky let, a tak děláme vše proto, abyste s ní byli bez výhrady spokojeni. Před rekonstrukcí vaši koupelnu zaměříme a navrhneme nejlepší technické řešení. Společně s vámi pak vybereme nejvhodnější obklady i vybavení, aby nová koupelna přesně odpovídala vašim představám. Následně se po odsouhlasení kalkulace pustíme do práce. 

Během rekonstrukce zajistíme veškeré bourací práce včetně odvozu suti, stavební, obkladačské i topenářské práce, vodoinstalaci a elektroinstalaci. Potřebná řemesla zajišťujeme sami nebo s pomocí našich dlouholetých dodavatelů, díky čemuž umíme zařídit návaznost jednotlivých prací tak, aby nedocházelo ke zbytečným průtahům.předáme rozpočet navržené koupelny a časový harmonogram.

Rekonstrukce panelákového jádra

Díky mnohaletým zkušenostem s budováním zděných jader a rekonstrukcí i stísněných koupelen jsme schopni vytvořit velkorysé prostory i tam, kde byste to zprvu ani nečekali. Celou rekonstrukcí Vás provedeme od technického zaměření až po spárování a instalaci sanitárních zařízení. 

V našem koupelnovém studiu vás seznámíme s desítkami chytrých řešení, která pomohou maximalizovat prostor ve Vaší koupelně, od pouzdrových šoupacích dveří po důmyslné kombinace van a sprchových koutů. Po odsouhlasení kalkulace můžete mít novou koupelnu hotovou již za dva až tři týdny.

Realizace koupelny v novostavbě

Koupelna v novostavbě vám dává nejvíce možností, jak si celý prostor přizpůsobit přesně Vašim představám. Proto doporučujeme, abyste s námi začali spolupracovat už při dokončování hrubé stavby. Své dlouholeté zkušenosti využijeme k tomu, abychom Vám doporučili přesně takové funkční řešení koupelny, které bude odpovídat Vašim požadavkům. 

Samotnou realizaci koupelny dokážeme vměstnat do několika málo týdnů, abyste na ni nemuseli po dokončení svého domu či bytu čekat. Po vzájemné domluvě naplánujeme práce tak, aby vám jejich načasování do detailu vyhovovalo.

Chcete poptat koupelnu nebo poradit?