jistota kvalitní koupelny

JAK POSTUPUJEME

Potřebujete novou koupelnu nebo rekonstrukci? Kontaktujte nás a své starosti přenechte na nás. V Koupelnách JAVOS postupujeme v těchto krocích:

Osobní či on-line schůzka, zaměření

Spojte se s námi on-line nebo telefonicky. Domluvíme se na rámcové představě o vaší budoucí koupelně. Přitom se můžete inspirovat kolekcemi, které najdete na našem webu nebo v prodejně. Pro zpracování návrhu budeme potřebovat půdorys rekonstruované nebo nové koupelny, který bude obsahovat rozměry stěn, výšku stropu, velikost oken a dveří. Můžete nám ho zaslat nebo za vás vše zaměříme na místě.

Výběr zařízení, obkladů a dlažeb

Jako inspirace vám může posloužit široké spektrum plně vybavených vzorkových koupelen v naší prodejně. Nabízíme zboží od předních českých i zahraničních výrobců a dodavatelů. S výběrem vám samozřejmě rádi pomůžeme.

Grafický návrh koupelny

Po předání všech podkladů zpracujeme návrh koupelny, který vám zašleme e-mailem ke schválení. Návrh bude obsahovat 4-5 pohledů na vaši novou koupelnu z různých stran a konkrétní sanitu a obklad.

Všechny vaše připomínky zapracujeme do návrhu. První úpravy jsou v ceně grafického návrhu, následné úpravy budou zpoplatněny dle dohody. Poté, co si odsouhlasíme finální verzi projektu, vám předáme rozpočet navržené koupelny a časový harmonogram.

Realizace a předání

Podle časového plánu budeme provádět všechny potřebné práce od bourání po obklady, instalatérské práce, zařízení sanitární technikou a koupelnovým nábytkem. Provádíme stavby nových koupelen, ale i rekonstrukce bytových jader Realizace zakázky trvá podle náročnosti 3 a více týdnů.

Chcete poptat koupelnu nebo poradit?